O firmie

Firma

Firma WILLI od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją niemieckich taśm technicznych firmy Coroplast. Doświadczenie, chęć ciągłego rozwoju i gwarancja najwyższej jakości motywują nas do dalszego działania, dlatego stale rozwijamy asortyment taśm firmy Coroplast zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych.

Taśmy Coroplast znajdują swoje zastosowania m.in w instalacjach sanitarnych, chłodnictwie, wentylacji, elektroizolacjach, izolacjach technicznych i w przemyśle samochodowym

Oferujemy szeroką gamę taśm montażowych, wykończeniowych i uszczelniających.

Taśmy Coroplast zajmują czołowe miejsca w sektorze taśm samoprzylepnych - gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

zdjecie-firma
zdjecie-tasmy

TAŚMY COROPLAST

Oferta taśm firmy Coroplast stale poszerza się. Na rynek wprowadzane są nowe rodzaje taśm samoprzylepnych. Siłą napędową firmy jest ciągłe dążenie do zmian oraz śmiałe wyznaczanie kolejnych celów. Przykładami ostatnich osiągnięć technicznych firmy Coroplast są:

    • zastosowanie materiałów klejących przyjaznych środowisku
    • liczne opatentowania
    • systematyczne zwiększanie wolumenu dostaw produktów dla klienta indywidualnego

JAKOŚĆ

Gwarancją wysokiej jakości usług firmy WILLI w zakresie handlu i dystrybucji jest wdrożony w 2003r. System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008. Do Państwa dyspozycji oferujemy profesjonalny Dział Sprzedaży Inwestycyjnej, Dział Importu i Eksportu oraz Sklep firmowy.

"Coroplast to produkty wysokiej jakości, o przedłużonej trwałości i gwarancji bezpieczeństwa użytkowania. Normy jakościowe są przestrzegane na każdym etapie produkcji, począwszy od fazy planowania. Coroplast kładzie duży nacisk na ciągły rozwój oraz poprawę parametrów zgodnie z wymaganiami klientów. Producent troszczy się o ochronę środowiska – dotyczy to zarówno metod produkcji, jak i używanych substancji i składników"

jakosc

wykonanie: zpomyslami.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookies.